1DMP/1DMC

DMP, dijital pazarlamanın çeşitlenmesiyle ve programatik reklamcılığın gelişmesiyle ortaya çıkan veri ihtiyacını karşılayan global bir teknoloji. Display, video, mobil, sosyal medya gibi birçok dijital kanal üzerinden pazarlama gerçekleştiren firmaların verisinin pazarlama aktivitelerinde kullanılmasına olanak sağlayarak maksimum geri dönüş sağlayan en etkili sistem.

RingPara

RingPara, gelen aramalarda gösterilen reklamlar ile kullanıcıya para kazandıran özel bir uygulama. Tüketici için akıllı, çünkü hem seyrettiği reklamdan para kazanıyor. hem de neyi, ne zaman izleyeceğine kendi karar veriyor. Reklamveren için akıllı, çünkü mobil dünyadaki en iyi hedefleme ile reklam veriyor.

Lisa

Lisa, Instagram üzerinde hangi fotoğrafınızın daha çok beğenileceğini daha paylaşım yapmadan önce tahmin eden bir uygulama. “Machine learning” temelli bir teknoloji üzerine tasarlanan Lisa yalnızca kişilerin değil aynı zamanda firmaların dijital pazarlama alanında sıklıkla kullandıkları Instagram için, en çok beğenilen fotoğrafı seçmesiyle satış rakamlarını artırma konusunda iddialı bir uygulama.

top