Bubi Masal Uygulaması

Çocuğunuz var… ”Anne/Baba, bana bir masal anlatır mısın” cümlesini günde en az bir defa işitiyorsunuz. Evet, masallar çocuğun hoş vakit geçirmesinde önemli bir araçtır; ama daha da önemlisi masallar, çocukların gelişimleri üzerinde pozitif yönde etkiler yaratır. İşte bu amaçla geliştirilen Bubi Masal uygulaması çocukların hayal kaslarını geliştirirken tüm ailenin aynı anda keyifli vakit geçirmesini sağlar.

SecondzUp

Secondzup, keşfedilmeyi bekleyen binlerce gencin seslerini kolay bir şekilde duyurmaları ve yeni sesler duymak isteyen milyonların keyifli bir zaman geçirmesini sağlayan bir mobil platform. Amatör müzik video paylaşımı internetteki en önemli içerik alanlarından biri olan Secondzup, sosyal medyada müzik dikeyinde paylaşım yapan binlerce kişiyi onları takip eden yüz binlerce takipçiyi buluşturuyor.

Bubi Animasyon

TV ve dijital mecralar için; 2 ve 3 Boyutlu Animasyon; Motion Graphic; Kurumsal Tanıtım Filmleri; Çizgi film; Adaptasyon Filmleri tasarım ve uygulaması yapan enerji dolu, alanında uzmanlaşmış tecrübeli, hızlı, sonuç odaklı insanlardan oluşan yaratıcı bir animasyon ajansı.

Farq Content Empire

Her türlü film ve animasyon prodüksiyonunu hayata geçirmek için kurulmuş yaratım ve üretim evi. “Binyıl Bey” Çizgi Filminin prodüksiyonu şu anda üretime başladı. Haziran 2018’de yayındayız.

Frank Yazılım

Dijital inovasyon, zekice kurgulanmış tasarım ve yüksek teknolojiden beslenir. İstanbul ve Fransa’da şubeleri bulunan; markaların dijital stratejilerine uygun olan kullanıcı deneyimi ve en doğru tasarımı uygulayarak, kurumsal sistemlerine mobil ve web uygulamalar geliştiren yaratıcı dijital teknoloji ajansıdır.

top