DMPKit - Data Management Platform

1DMP, pazarlamacıların, müşteri yolculuğunun her aşamasında en kişiselleştirilmiş iletişimi oluşturmak için tüm mevcut veri kaynaklarını (web siteleri, CRM, mobil uygulamalar, İşletim sistemleri, 3. parti verileri, vb.) kullanarak tüm pazarlama iletişimlerini tam otomatik hale getirmesine yardımcı olur.

1DMC - Data Monetization Platform

Data Monetization, Türkçe karşılığı veriyi paraya çevirme olarak da bilinen Data Monetization ile, kayıtlı verilerinizden ek gelir elde edebilirsiniz. DMP Kit ürünü ile birlikte gelen DMC (Data Monetization Cloud) ile, mevcut ve yeni oluşturacağınız segmentlerden CPM bazlı gelir elde edebilirsiniz. Kullanıcı deneyimini hiçbir şekilde etkilemeden, sitenize yerleştirdiğimiz kod aracılığıyla veya mobil uygulamanız üzerinden herhangi yatırım maliyetine gerek kalmaksızın gelir sahibi olmak için iletişime geçin.

Programatik Medya Satın Alma

Hedef kitleye doğru zamanda doğru yerde ve doğru cihazda reklam gösterimleri yapabileceğiniz reklam modeli ile çözüm ortağınız oluyoruz. Programatik reklamlar ile markanızın hem performans pazarlaması hem de branding kampanyalarını tecrübeli ekibimiz ile, ajans komisyonu talep etmeden en iyi şekilde yönetiyoruz. Outdoor reklamcılığında da programatik reklam verebileceğinizi biliyor muydunuz? Dijital outdoor led ekranlarda da programatik reklam gösterimi gerçekleştirebilirsiniz.

Programatik Açık Hava

Reklamverenler & Medya Planlama şirketleri ile outdoor dijital ekran yayıncılarının ad exchange sunucusunda karşılıklı teklif sunmalarına yarayan ve tüm operasyonu tek bir arayüzden takip etme fırsatı sunan kolaylaştırılmış reklam verme modelidir.

Frank.

Frank, markaların pazarlama ihtiyaçlarına dijital platformlarda çözüm sunan, web ve mobil uygulama yazılımları ve bu yazılımların UX/UI dizaynlarını geliştiren ve hızla büyüyen bir kreatif yazılım evidir.

Lokasyon Bazlı Pazarlama

Mikro Lokasyon Bazlı Hedefleme ile tüketicilerin anlık olarak konumları tespit edilebilir ve bu sayede tüketicilere doğru zamanda, doğru yerde ve kişiye özel reklam gösterebilirsiniz. Winny’nin sizlere sunduğu ayrıcalıklar ile markanızın müşteri sadakatini arttırabilirsiniz.