İçerik Dünyasının her alanında faaliyet gösteriyoruz

Celebrity Management


Sanatçıların, sporcuların markalarını daha iyi yönetebilmeleri için onlar için “Marka Yönetimi” yapar, çizdiğimiz yol haritası ile markalarını hem daha değerli hale getirir, hem de daha fazla değer elde etmelerini sağlıyoruz.

Prodüksiyon


Sinema filmi, TV Programı, video, 2 ve 3 Boyutlu Animasyon; Motion Graphic, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Çizgi film, Adaptasyon Filmleri tasarım ve uygulaması gibi bir çok alanda üretim yapan altyapımız sayesinde, içerik dünyasında değerli içerikler üretiyoruz. Farq Content Empire’da her türlü film ve animasyon prodüksiyonunu hayata geçirmek için kurulmuş yaratım ve üretim evi. “Binyıl Bey” Çizgi Filminin prodüksiyonu üretime başladı.

Etkinlik ve Deneyim Yönetimi


Hayata ve mekanlara değer katan, katılımcıların hoşça zaman geçirebilecekleri etkinlikler ve festivaller düzenliyoruz.

Dijital Uygulamalar


  • SecondzUp


    Secondzup, keşfedilmeyi bekleyen binlerce gencin seslerini kolay bir şekilde duyurmaları ve yeni sesler duymak isteyen milyonların keyifli bir zaman geçirmesini sağlayan bir mobil platform. Amatör müzik video paylaşımı internetteki en önemli içerik alanlarından biri olan Secondzup, sosyal medyada müzik dikeyinde paylaşım yapan binlerce kişiyi onları takip eden yüz binlerce takipçiyi buluşturuyor.
top