Adiction


Şirketlerin dijital medya yatırımlarından daha fazla verim almalarını sağlayabilmeleri için onlara DSP (Demand Site Platform), SSP (Supply Side Platform) ve Programmatic Medya Planlama hizmeti veriyoruz. Ayrıca websiteleri ile birlikte yapmış olduğumuz işbirliği sayesinde, websitelerinin verilerini de yeni parametreler ekleyerek daha zengin hale getiriyoruz

Winny


Lokasyon bazlı Pazarlama (Proximity Marketing) çözümlerimiz sayesinde, perakendecilerin doğru müşterilerine, doğru zamanda, doğru yerde, doğru teklifleri çıkmalarını sağlıyoruz.

Frank Yazılım


Dijital inovasyon, zekice kurgulanmış tasarım ve yüksek teknolojiden beslenir. İstanbul ve Fransa’da şubeleri bulunan; markaların dijital stratejilerine uygun olan kullanıcı deneyimi ve en doğru tasarımı uygulayarak, kurumsal sistemlerine mobil ve web uygulamalar geliştiren yaratıcı dijital teknoloji ajansıdır.

RingPara


RingPara, gelen aramalarda gösterilen reklamlar ile kullanıcıya para kazandıran özel bir uygulama. Tüketici için akıllı, çünkü hem seyrettiği reklamdan para kazanıyor. hem de neyi, ne zaman izleyeceğine kendi karar veriyor. Reklamveren için akıllı, çünkü mobil dünyadaki en iyi hedefleme ile reklam veriyor.

top